Logowanie


Zapomniałeś hasło
Nie masz konta? Załóż sobie
 

Zamów biuletyn

 Start arrow Aktualności arrow Rada Oddzialu Pomorskiego - posiedzenie przed Zgromadzeniem Ogólnym KIGM Oddziału Pomorskiego
Rada Oddzialu Pomorskiego - posiedzenie przed Zgromadzeniem Ogólnym KIGM Oddziału Pomorskiego Drukuj Email

30 kwietnia br. w Szkole Morskiej w Gdyni odbyło się posiedzenie Rady KIGM Oddziału Pomorskiego. Głównym tematem spotkania było omówienie sprawozdania z działalności Rady od 27 maja 2014 do 30 kwietnia 2015 oraz wyznaczenie terminu oraz przygotowanie materiałów na tegoroczne Zgromadzenie Ogólne Członków KIGM Oddziału Pomorskiego.

Ustalono, że Zgromadzenie Ogólne Członków KIGM Oddziału Pomorskiego odbędzie się:

26 maja o godzinie 13.00 (pierwszy termin) 13.15 (drugi termin)
w Szkole Morskiej ul. Polska 13A w Gdyni.

Przyjęto sprawozdanie z działalności Rady do przedłożenia do przyjęcia przez ZOC. Stwierdzono, że realizowane w ubiegłym okresie kierunki działalności są wciąż aktualne i realizowane, oraz że większość z nich nadal powinna być kontynuowana – w szczególności: monitorowanie prac rządu dotyczących polityki fiskalnej samorządów; przywrócenie żeglowności wodnych dróg śródlądowych; transport kontenerów z/do polskich portów morskich z uwzględnieniem transportu intermodalnego; spotkania z przedstawicielami władz samorządowych oraz centralnych; wspieranie szkolnictwa morskiego i dbałość o kształcenie kadr dla gospodarki morskiej. W propozycji głównych punktów planu działalności na lata 2015/2016 nie znalazło się, w porównaniu z okresem uprzednim, monitorowanie konsekwencji wprowadzenia „dyrektywy siarkowej”. Zmodyfikowano również punkt dotyczący „utworzenia punktu kontroli sanitarno-weterynaryjnej w Porcie Elbląg” zamieniając go na „utworzenie punktu kontroli fito-sanitarnej”, jako że ten pierwszy już działa.

Wszystkich Członków KIGM Oddziału Pomorskiego zapraszamy do wzięcia udziału w Zgromadzeniu Ogólnym. Dokumentu i materiały dotyczące Zgromadzenia zostaną rozesłane bezpośrednio do firm i organizacji członkowskich.

 

Projekt i wykonanie: www.optinet.pl    

Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego