Logowanie


Zapomniałeś hasło
Nie masz konta? Załóż sobie
 

Zamów biuletyn

 Start arrow Aktualności arrow Kurs na Agenta Okrętowego
Kurs na Agenta Okrętowego Drukuj Email

 

25-27 czerwca 2015r. zapraszamy na kurs podstawowy na Agenta Okrętowego, dotyczący kompleksowej obsługi statków w portach polskich.

Kurs przeznaczony jest zarówno dla adeptów tej ciekawej profesji, osób początkujących chcących rozpocząć pracę w ww. zawodzie, jak również dla tych, którzy zawód ten już wykonują i chcą poszerzyć i ugruntować swoją wiedzę.

Od kandydatów na kurs wymagamy co najmniej wykształcenia średniego oraz znajomości języka angielskiego w stopniu pozwalającym na przyswojenie fachowej terminologii. Kursanci uczestniczący w zajęciach otrzymają zaświadczenie ukończenia kursu, które stanowić będzie potwierdzenie określonego zakresu wymaganej wiedzy teoretyczne (wykonywanie zawodu Agenta Okrętowego nie wymaga posiadania licencji czy specjalnych uprawnień).

Program szkolenia przewiduje następujące zagadnienia: Armator, Statek, Port, Agent Morski i Makler Morski, Funkcje Agenta w obrocie portowo-morskim, Dokumentacja związana z  funkcjami Agenta Morskiego, Międzynarodowa Organizacja Morska (IMO).

Szkolenie obejmuje ok. 40 godzin zajęć teoretyczno – praktycznych. Zajęcia będą odbywać się w siedzibie KIGM w Gdyni przy ul. Armii Krajowej 24 (obok hotelu "Gdynia").

Liczba uczestników ze względów jakościowych to 15 osób na jednym kursie.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o kontakt na: kigm@kigm.pl

 

 

Projekt i wykonanie: www.optinet.pl    

Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego