Logowanie


Zapomniałeś hasło
Nie masz konta? Załóż sobie
 

Zamów biuletyn

 Start arrow Aktualności arrow Święto Morza 2015 - Kontener multimedialny
Święto Morza 2015 - Kontener multimedialny Drukuj Email

W dniach 25-28 czerwca z okazji Święta Morza, Krajowa Izba Gospodarki Morskiej prezentowała polską gospodarkę Morską oraz firmy członkowskie KIGM, które dostarczyły materiały na swój temat w kontenerze multimedialnym.

Kontener, który był usytuowany na skraju Skweru Kościuszki w Gdyni, pomiędzy Akwarium a Bałtyckim punktem Informacji Turystycznej, cieszył się dużym zainteresowaniem zwiedzających – mieszkańców Trójmiasta, turystów z Polski i z zagranicy.

W kontenerze prezentowane były dostarczone przez Członków KIGM publikacje informacyjne oraz filmy. Zwiedzający mogli też obejrzeć fotografie obrazujące rozwój terminalu kontenerowego w Gdyni.

26 czerwca przed kontenerem stanął stolik Uniwersyteckiego Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej, przy którym osoby udające się w podróż zagraniczną mogli zasięgnąć porad lekarskich. Można też było też zmierzyć ciśnienie.

Na froncie kontenera był rozwinięty baner 2m na 4,5m, na którym umieszczono polskie wybrzeże Bałtyku z zaznaczeniem portów i przystani morskich, latarni morskich oraz najważniejsze połączenia promowe. Baner promujący KIGM i Polskę morską, stał się niespodziewanie również tłem, na którym zwiedzający z kraju i zagranicy robili sobie pamiątkowe zdjęcia z wizyty w Gdyni.

Kliknij by zobaczyć relację fotograficzną

Dziękujemy wszystkim firmom, które wsparły tegoroczne Święto Morza, poprzez wydanie mapy okolicznościowej i udział w przygotowaniu kontenera.

Zarządowi Portu Gdynia, Chipolbrok, Loconi, Pomorskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, PLO, MTMG, Green Management oraz Naucie.

 

 

 

Projekt i wykonanie: www.optinet.pl    

Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego