Logowanie


Zapomniałeś hasło
Nie masz konta? Załóż sobie
 

Zamów biuletyn

 Start arrow Aktualności arrow Wealth Management  zarządzanie majątkiem.
Wealth Management  zarządzanie majątkiem. Drukuj Email

MM Prime Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych, partner Krajowej Izby Gospodarczej jako pierwsza instytucja rynku kapitałowego w Polsce uruchamia wraz z Uniwersytetem Mikołaja Kopernika w Toruniu, studia podyplomowe na kierunku „Wealth Management – zarządzanie majątkiem”.

Serdecznie zachęcamy do podzielenia się tą informacją na forum Izby oraz do udziału w studiach podyplomowych na jednej z czołowych uczelni w Polsce.

To unikatowa oferta edukacyjna, której celem jest przekazanie słuchaczom praktycznej wiedzy niezbędnej do zarządzania majątkiem w przedsiębiorstwach, instytucjach finansowych, organizacjach pożytku publicznego i jednostkach samorządu terytorialnego.

„Na dzisiejszym, konkurencyjnym rynku umiejętność doboru instrumentów i produktów finansowych do potrzeb inwestycyjnych konkretnej jednostki gospodarczej czy osoby indywidualnej stanowi o jej bezpieczeństwie finansowym. Istnieje więc duże zapotrzebowanie zarówno środowiska biznesowego jak i klienta indywidualnego na specjalistów skutecznie zarządzających majątkiem”

- powiedział dr hab. Jerzy Boehlke, Prodziekan WNEiZ ds. Rozwoju i Współpracy z Zagranicą UMK w Toruniu

Szczegółowe informacje nt. programu studiów i kadry dydaktycznej znajdziecie Państwo pod adresem:

http://www.econ.umk.pl/709,studia-podyplomowe-w-zakresie-zarzadzania-majatkiem-wealth-management.html

 

Projekt i wykonanie: www.optinet.pl    

Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego