Logowanie


Zapomniałeś hasło
Nie masz konta? Załóż sobie
 

Zamów biuletyn

 Start arrow Aktualności arrow Misja do Chin
Misja do Chin Drukuj Email

W związku z planowaną wizytą Prezydenta RP w Chińskiej Republice Ludowej oraz uczestnictwem polskiej delegacji na Szczycie Państw Europy Środkowo-Wschodniej i Chin („16+1”) w Suzhou, Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP, Ministerstwo Gospodarki RP, Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zapraszają zainteresowane firmy do uczestnictwa w misji gospodarczej.

Uczestniczące w misji firmy wezmą udział w „Poland-China Trade and Investment Forum” w Szanghaju (23 listopada 2015 r.), a także w Forum Gospodarczym towarzyszącym Szczytowi Szefów Rządów Państw Europy Środkowo-Wschodniej i Chin („16+1”) w Suzhou (24-25 listopada 2015 r.).

„Poland-China Trade and Investment Forum” organizowane jest we współpracy z Shanghai Commission of Commerce, China Council for the Promotion of International Trade (CCPIT) oraz Development Research Center of the State Council of China (DRC).

                                                                                        
Oferta udziału w misji gospodarczej adresowana jest w szczególności do firm i instytucji z następujących branż: chemiczna i farmaceutyczna, ICT, lotnicza, infrastruktura i energetyka, przetwórstwo spożywcze, maszyny górnicze, zielone technologie, finanse i bankowość. Dodatkowe informacje dotyczące agendy Forów w Szanghaju i Suzhou oraz informacje praktyczne dla uczestników będą wkrótce dostępne pod adresem www.gochina.gov.pl/misja_Prezydent


Przedstawicieli firm oraz organizacji zainteresowanych wzięciem udziału w misji gospodarczej  prosimy o rejestrację za pośrednictwem strony internetowej www.gochina.gov.pl/Prezydent_Chiny_2015 .

 

Projekt i wykonanie: www.optinet.pl    

Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego