Logowanie


Zapomniałeś hasło
Nie masz konta? Załóż sobie
 

Zamów biuletyn

 Start arrow Aktualności arrow Shanghai World Travel Fair 2016
Shanghai World Travel Fair 2016 Drukuj Email

Szanowni Państwo, Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego wraz z Miastami Sopot i Gdynia oraz z Pomorską Regionalną Organizacją Turystyczną przygotowuje udział województwa podczas Targów Turystycznych „Shanghai World Travel Fair 2016” w dniach 19 – 22 maja. Są to jedne z największych targów turystycznych organizowanych w Azji.

Jak, być może Państwu wiadomo, oficjalne partnerstwo między Pomorzem i Szanghajem trwa już ponad trzydzieści lat. Ponadto, oficjalnymi partnerami są też miasto Sopot i  dzielnica Szanghaju - Changning.

Przy okazji udziału Pomorza w Targach w Szanghaju planowana jest misja gospodarcza. Wspólnie z Administracją Szanghaju, Wydziałem Promocji Handlu i Inwestycji w Szanghaju oraz Biurem Pomorskim w Chinach, będziemy się starali zorganizować dla firm zainteresowanych udziałem w misji jak najbardziej interesujące spotkania z chińskimi organizacjami wsparcia biznesu i firmami.

Za organizację odpowiadają Krystyna Wróblewska – z-ca dyrektora ds. współpracy zagranicznej oraz Ewa Jagodzińska – kierownik referatu Departamencie Rozwoju Gospodarczego.

Kontakt: k.wroblewska@pomorskie.eu; e.jagodzińska@pomorskie.eu,  numer telefonu (58) 32 68 707

 

Projekt i wykonanie: www.optinet.pl    

Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego