Logowanie


Zapomniałeś hasło
Nie masz konta? Załóż sobie
 

Zamów biuletyn

 Start arrow Aktualności arrow Posiedzenie Rady Oddziału Pomorskiego
Posiedzenie Rady Oddziału Pomorskiego Drukuj Email

6 czerwca br w Szkole Morskiej w Gdyni, odbyło się inauguracyjne posiedzenie Rady KIGM Pomorskiego Oddziału Regionalnego wybranej 12 maja przez Zgromadzenie Ogólne Członków

Głównym punktem porządku obrad był wybór przewodniczącego Rady Oddziału oraz omówienie kierunków działalności Rady

W głosowaniu tajnym na Przewodniczącego Rady Krajowej Izby Gospodarki Morskiej Pomorskiego Oddziału Regionalnego został wybrany Krzysztof Michnal, Prezes Zarządu Szkoły Morskiej w Gdyni, przewodniczący Rady Oddziału w latach 2012-2016.

Przed dyskusją dotyczącą kierunków działaności członkowie rady ustalili, że jej poszczególni członkowie zajmą się w ramach grup roboczych gałęziami gospodarki morskiej z którymi są związani zawodowo by w ten sposób zapewnić sprawne eksperckie wsparcie dla pracy Rady Oddziału oraz Izby.

W rozmowie o kierunkach działaności wyznaczonych przez Zgromadzenie Ogólne Oddziału 2016 m. in. zwrócono szczególną uwagę na kontynuacje monitorowania działań organów władzy centralnej oraz samorządowej np. w kwestiach prawnych czy dotyczących finansowania inwestycji mających znaczenie dla członków Oddziału Pomorskiego. Zgodzono się również, że obok obserwacji jest również konieczne czynne zaangażowanie w ww. działania.

 

Projekt i wykonanie: www.optinet.pl    

Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego