Logowanie


Zapomniałeś hasło
Nie masz konta? Załóż sobie
 

Zamów biuletyn

 Start arrow Aktualności arrow Posiedzenie Rady Krajowej Izby Gospodarki Morskiej
Posiedzenie Rady Krajowej Izby Gospodarki Morskiej Drukuj Email

W dniu 5 października 2016 odbyło się drugie w nowej kadencji posiedzenie Rady Krajowej Izby Gospodarki Morskiej.

Rezygnację z funkcji Przewodniczącego Rady oraz jej członka złożył Pan Janusz Jarosiński. W piśmie skierowanym do Rady (na posiedzeniu nie mógł być obecny ze względów osobistych) podziękował za 8 lat współpracy zarówno członkom Rady jak i pracującym w tym okresie Sekretarzom Generalnym. W miejsce Pana Janusza Jarosińskiego Rada jednogłośnie w tajnym głosowaniu dokooptowała do swego składu Pana Adama Mellera- Prezesa Zarządu Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A.

Nowym Przewodniczącym Rady w tajnym głosowaniu został jednogłośnie wybrany Pan Roman Woźniak – Prezes Zarządu Polskich Linii Oceanicznych.

W dalszej  części posiedzenia Rada zapoznała się z informacją o wykonaniu budżetu KIGM za 8 miesięcy b.r. Rada przyjęła również nowych członków KIGM. Spółka Wodna „Międzyodrze” ze Szczecina, Chłodnia Szczecińska Sp. z o.o., Loadmaster&Balic Kontor Services ze Szczecina oraz   Fontański       z Gdyni.

Rada KIGM zdecydowała również o przystąpieniu do Pomorskiego Klastra Edukacyjnego w charakterze członka stowarzyszonego a także o zainicjowaniu prac nad utworzeniem w KIGM zespołu ds. edukacji morskiej.

 

Projekt i wykonanie: www.optinet.pl    

Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego