Logowanie


Zapomniałeś hasło
Nie masz konta? Załóż sobie
 

Zamów biuletyn

 Start arrow Aktualności arrow Specjalna misja gospodarcza firm polskich do Kanady
Specjalna misja gospodarcza firm polskich do Kanady Drukuj Email

Montreal i Toronto:
27 listopada - 2 grudnia 2016

Szanowni Państw.

W imieniu Śląskiej Izby Gospodarczej zapraszamy na wielobranżową misja gospodarczą firm polskich do Kanady z okazji podpisania umowy CETA. Zapraszamy wszystkie firmy polskie zainteresowane nawiązaniem lub poszerzeniem współpracy na rynku Ameryki Północnej.

Każda z firm, niezależnie od prezentowanej branży czy grupy towarowej, odbędzie w Toronto oraz Montrealu indywidualne spotkania ze swoimi kanadyjskimi odpowiednikami, sprofilowanymi według indywidualnych wskazań zawartych w formularzu zgłoszeniowym.

Poza  bezpośrednimi  spotkaniami  B2B  z firmami  kanadyjskimi, omówimy  sytuację  firm polskich po podpisaniu umowy  CETA w Ambasadzie RP  w Montrealu .

CETA stwarza preferencyjne warunki dostępu do kanadyjskiego rynku dla europejskich, w tym polskich, produktów i usług. Dzięki niej zniesionych zostanie blisko 98% należności celnych, zlikwidowane ograniczenia w dostępie do zamówień publicznych, otwarty zostanie rynek usług i stworzone zostaną przewidywalne warunki działania na tym perspektywicznym i dla firm polskich rynku.

Szczegóły na:

http://www.scc.org.pl/CMS/misje2016/Kanada.html
Zapraszamy.

 

Projekt i wykonanie: www.optinet.pl    

Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego