Logowanie


Zapomniałeś hasło
Nie masz konta? Załóż sobie
 

Zamów biuletyn

 Start arrow Aktualności arrow Zaproszenie: Polsko-Azerbejdżańskie Forum Biznesu
Zaproszenie: Polsko-Azerbejdżańskie Forum Biznesu Drukuj Email

Szanowni Państwo,

Mnisterstwo Rozwoju RP we współpracy z Krajową Izbą Gospodarczą pragnie zaprosić Państwa do udziału w Polsko- Azerbejdżańskim Forum Biznesu.

Forum odbędzie się w dniu 20 grudnia br. w Warszawie, w ramach VII posiedzenia Polsko-Azerbejdżańskiej Komisji Międzyrządowej ds. Współpracy Gospodarczej oraz wizyty Pana Natiga Alijewa, Ministra Energetyki Republiki Azerbejdżanu w Polsce. Polskiej stronie prac Komisji będzie przewodniczył Wicepremier Mateusz Morawiecki, forum gospodarcze poprowadzi Wiceminister Tadeusz Kościński. 

Głównym celem tego wydarzenia jest poszerzenie i intensyfikacja współpracy gospodarczej pomiędzy obydwoma krajami. Forum będzie znakomitą okazją do bezpośrednich rozmów pomiędzy polskimi i azerbejdżańskimi przedsiębiorcami.

Program wydarzenia przewiduje wystąpienia oficjalne oraz prezentacje dotyczące możliwości biznesowych i inwestycyjnych obu krajów, a także rozmowy B2B. Jesteśmy głęboko przekonani, że Forum przyczyni się do intensyfikacji współpracy gospodarczej pomiędzy Polską a Azerbejdżanem.

Strona azerbejdżańska wykazała szczególne zainteresowanie współpracą w zakresie następujących sektorów:

- transport
- budownictwo i infrastruktura
- przemysł wydobywczy

- przemysł stoczniowy
- maszyny rolnicze
- energetyka
- meble
- farmaceutyki i suplementy diety

 

Zainteresowanych udziałem w Polsko-Azerbejdżańskim Forum Biznesu prosimy uprzejmie o rejestrację się na stronie REJESTRACJA  

Forum odbędzie się w godz. 12.00-15.30 (o godz. 11.30 rozpocznie się rejestracja uczestników) w budynku Ministerstwa Rozwoju, ul. Wspólna 2/4, Sala Kinowa w Warszawie.

Ze względu na dużą liczbę uczestników spotkania, uprzejmie prosimy o punktualne przybycie,

Serdecznie zapraszamy do udziału.

 

Projekt i wykonanie: www.optinet.pl    

Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego