Logowanie


Zapomniałeś hasło
Nie masz konta? Załóż sobie
 

Zamów biuletyn

 Start arrow Aktualności arrow Rady Nadzorcze w Polsce 2017
Rady Nadzorcze w Polsce 2017 Drukuj Email

KRAJOWA IZBA GOSPODARCZA
we współpracy z portalem NadzorKorporacyjny.pl

zapraszają na prezentację raportu:
"Rady Nadzorcze w Polsce 2017"

oraz debatę:
 „Jakiego modelu rady nadzorczej oczekują właściciele?"

która odbędzie się
1 marca 2017, godz. 10.30-13.00
w siedzibie KIG, Warszawa, Trębacka 4

Ilu w Polsce jest członków rad nadzorczych? Ile spośród nich to kobiety, a ile obcokrajowcy? W ilu radach zasiadają wyłącznie kobiety, a w ilu wyłącznie obcokrajowcy? Ile lat ma „przeciętny" członek rady nadzorczej i czy częściej spotkamy 40, 50 czy 60 latka? Ile jest rad nadzorczych w Warszawie, a ile w innych miastach?  Ilu członków powołano w 2016 roku? Ile zarabiają członkowie rad nadzorczych? To tylko niektóre z pytań na jakie udzielimy odpowiedzi podczas prezentacji raportu „Rady Nadzorcze w Polsce 2017", pierwszego kompleksowego raportu o radach nadzorczych w Polsce.

Drugą część spotkania poświęcimy rozmowie o przyszłości rad nadzorczych, skupiając się na osobie właściciela – gdyż to od jego woli często zależy czy faktycznie jest i jak działa rada nadzorcza. Co trzeba zrobić, aby właściciele chcieli korzystać z profesjonalnej rady nadzorczej a nie tylko by nie one wyłącznie dopełnieniem wymogów formalnych? Jak przekonać właściciela, że warto aby miał „dobrą” radę nadzorczą?

Do udziału w spotkaniu zapraszamy właścicieli, członków rad nadzorczych, członków zarządu oraz wszystkich zainteresowanych tematyką rad nadzorczych i corporate governance.

Moderatorem debaty będzie Piotr Rybicki autor raportu, ale przede wszystkim propagator profesjonalnych rad nadzorczych i corporate governance w Polsce, inicjator wyróżnienia „Człowiek Corporate Governance”, od kilku lat z sukcesem organizujący w Katowicach Konferencję „Rada Nadzorcza”.

Aby wziąć udział w konferencji prosimy o zarejestrowanie tutaj

Kontakt
Piotr Rybicki
tel. 512 484 045
rybicki@nadzorkorporacyjny.pl

 

Projekt i wykonanie: www.optinet.pl    

Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego