Logowanie


Zapomniałeś hasło
Nie masz konta? Załóż sobie
 

Zamów biuletyn

 Start arrow Aktualności arrow Międzynarodowe Targi budowy i Wyposażenia Statków, Maszyn i Technologii Morskich
Międzynarodowe Targi budowy i Wyposażenia Statków, Maszyn i Technologii Morskich Drukuj Email


Szanowni Państwo,

Przedstawicielstwo Targów Hamburskich w Polsce zaprasza członków Krajowej Izby Gospodarki Morskiej do udziału w 28. edycji Międzynarodowych Targów Budowy i Wyposażenia Statków, Maszyn i Technologii Morskich SMM, które odbędą się w dniach 4 - 7 września 2018 r. w Hamburgu. Termin zgłoszeń dla wystawców upływa 16 września 2017.

Profil targów

Targi SMM są największą i najważniejszą imprezą światowego przemysłu okrętowego. Co dwa lata gromadzą światowych liderów budowy i remontu statków, produkcji najnowocześniejszego wyposażenia okrętowego, technologii i inżynierii morskiej oraz decydentów szeroko rozumianej gospodarki morskiej. W czasie każdej edycji targów kilkadziesiąt wiodących firm ogłasza wprowadzenie do swojej oferty nowych, innowacyjnych produktów i prezentuje najnowsze rozwiązania technologiczne. Impreza ta to jednak nie tylko zapoznawanie się z prezentowanymi produktami i usługami, ale również miejsce nawiązywania stałej międzynarodowej współpracy.

W poprzedniej edycji targów na powierzchni wystawienniczej 93.000 m2 wzięło udział ponad 2.200 wystawców (w tym 44 firmy z Polski) oraz ponad 50.000 zwiedzających profesjonalistów z całego świata. O skali hamburskiego przedsięwzięcia świadczy także bardzo duża liczba imprez towarzyszących - kongresów, konferencji, seminariów, sympozjów, workshopów, warsztatów i oficjalnych przyjęć. Program ramowy kongresów koncentruje się wokół trendów oraz przyszłości branży (Maritime Future Summit), ochrony środowiska (gmec), bezpieczeństwa i ochrony (MS&D), branży offshore (Offshore Dialog), a referenci pochodzą ze świata polityki, gospodarki i nauki.

Zakres tematyczny targów:

·         budowa statków i przemysł stoczniowy

·         wyposażenie statków

·         silniki / systemy napędowe, systemy  pomocnicze

·         urządzenia eksploatacyjne

·         systemy przeładunkowe

·         elektrotechnika / elektronika

·         porty

·         usługi morskie

·         armatorzy / przedsiębiorstwa żeglugowe

·         technika morska

Więcej informacji na temat targów znajdą Państwo w biurze Przedstawicielstwa Targów Hamburskich w Polsce:  tel. 22-620 72 98, mail: kuzminska@eurotargi.com oraz na stronie targów: http://www.smm-hamburg.com/

 

 

 

Projekt i wykonanie: www.optinet.pl    

Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego