Logowanie


Zapomniałeś hasło
Nie masz konta? Załóż sobie
 

Zamów biuletyn

 Start arrow Aktualności arrow Weź udział w bloku FINANSE podczas Forum Przedsiębiorstw w PPNT w Gdyni
Weź udział w bloku FINANSE podczas Forum Przedsiębiorstw w PPNT w Gdyni Drukuj Email


Czy wiesz, co zmieniło się w podatkach w 2017 roku? Zastanawiasz się, jak skorzystać z ulgi podatkowej na działalność B+R? Chciałbyś dowiedzieć się o nowościach na rynku leasingowym? 

Wszystkiego można dowiedzieć się podczas bloku tematycznego FINANSE na tegorocznym Forum Przedsiębiorstw, które odbędzie się 31 maja w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni o godz. 9.00.

Forum Przedsiębiorstw przyciąga co roku około 300 przedstawicieli pomorskich firm, głównie z sektora MŚP. Wydarzenie to jest doskonałą okazją do zdobycia aktualnej wiedzy i praktycznych informacji związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, wymiany doświadczeń oraz nawiązania kontaktów biznesowych.

Tegoroczną edycję rozpoczniemy komentarzem ekspertów na temat aktualnych wydarzeń gospodarczych oraz oceny ich wpływu na działalność MŚP.  Wśród ekspertów pojawią się Maciej Reluga – Główny Ekonomista i Członek Zarządu BZ WBK, prof. dr hab Piotr Dominiak – prorektor ds. internacjonalizacji i innowacji Politechniki Gdańskiej oraz dr Kalina Kunowska – doradca podatkowy i wykładowca akademicki. Następnie odbędzie się panel dyskusyjny z udziałem pomorskich przedsiębiorców: Macieja Grabskiego – prezesa Olivia Business Centre, Jana Czechowicza – właściciela firmy PLASMET Czechowicz Sp.j., Krzysztofa Igielskiego – reprezentującego firmę Igielski Ochrona Sp. z o.o. oraz Centra Medyczno-Stomatologiczne iMed, a także Martyny Woźny-Tomczak – dyrektor firmy Personia. Panel dyskusyjny poprowadzi dziennikarz gospodarczy Piotr Świąc.

Podczas przerwy networkingowej stworzymy uczestnikom okazję do nawiązania nowych kontaktów i skorzystania z bezpłatnych konsultacji w zakresie możliwości rozwoju potencjału eksportowego oraz pozyskania funduszy europejskich na rozwój działalności firm.

Po przerwie w ramach trzech bloków odbędą się spotkania w obszarze finansów, zarządzania i innowacji.

Udział w Forum Przedsiębiorstw jest bezpłatny.
Więcej informacji na stronie internetowej www.forumprzedsiebiorstw.pl oraz na Facebooku wydarzenia  Forum Przedsiębiorstw.

 

Projekt i wykonanie: www.optinet.pl    

Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego