Logowanie


Zapomniałeś hasło
Nie masz konta? Załóż sobie
 

Zamów biuletyn

 Start arrow Aktualności arrow Propozycja nawiązania współpracy z KUKE - Seminaria
Propozycja nawiązania współpracy z KUKE - Seminaria Drukuj Email

Szanowni Państwo

Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A. zwróciła się do KIGM z propozycją nawiązania współpracy w formie seminariów, na których eksperci KUKE przedstawiliby wszystkie możliwości skorzystania z produktów ograniczających ryzyko handlowe.

KUKE. S.A poprzez ubezpieczenia i gwarancje wspiera polskich przedsiębiorców w prowadzeniu działalności handlowej. Korporacja posiada w swojej ofercie ubezpieczenia umożliwiające polskim firmom skuteczne ograniczenie ryzyka finansowego związanego z prowadzeniem sprzedaży produktów i usług z odroczonym terminem płatności zarówno na rynku krajowym, jak i na zagranicznych rynkach. Zapewniają one przede wszystkim bezpieczeństwo obrotu, ale służą także wsparciu rozwoju sprzedaży, poprzez zdobycie nowych rynków zbytu oraz ułatwiają finansowanie działalności eksportowej.

Korporacja jest jedyną na polskim rynku, która prowadzi działalność ubezpieczeniową z gwarancjami Skarbu Państwa. Dzięki temu ochroną ubezpieczeniową mogą zostać objęte należności wynikające ze sprzedaży dóbr i usług do ponad 200 krajów świata, jak również należności z tytułu eksportu towarów o charakterze inwestycyjnym, których spłata odroczona jest na okres dwóch i więcej lat. W ofercie KUKE znajdują się również ubezpieczenia inwestycji bezpośrednich polskich firm za granicą w zakresie ryzyka politycznego.

Wszystkich zainteresowanych ww. seminarium prosimy o kontakt.

 

Projekt i wykonanie: www.optinet.pl    

Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego