Logowanie


Zapomniałeś hasło
Nie masz konta? Załóż sobie
 

Zamów biuletyn

 Start arrow Aktualności arrow Akademia Przedsiębiorcy
Akademia Przedsiębiorcy Drukuj Email

Szanowni Państwo

Krajowa Izba Gospodarki Morskiej jako patron VI warsztatów z cyklu Akademia Przedsiębiorcy organizowanych przez Bank Zachodni WBK oraz Polfund Fundusz Poręczeń Kredytowych serdecznie zaprasza na Warsztaty, które odbędą się 10 kwietnia 2014 r. w Hotelu Hilton Gdańsk

Akademia Przedsiębiorcy to ogólnopolski program warsztatów, poświęcony tematyce praktycznych metod tworzenia strategii firmy, budowania zdrowego zespołu ukierunkowanego na sukces i podnoszenia konkurencyjności firmy. Celem programu jest dostarczenie wiedzy i narzędzi, które pozwalają uzyskiwać przewagę konkurencyjną, rosnąć i zwiększać skalę biznesu szybciej i skuteczniej od innych.

 

W ramach tegorocznej edycji Akademii Przedsiębiorcy Bank Zachodni WBK organizuje warsztaty w 50 miastach w całym kraju w których udział weźmie łącznie około 4 000 przedsiębiorców..

Gościem specjalnym spotkania będzie Generał Roman Polko, który poprowadzi cykl warsztatów i przedstawi, w jaki sposób przełożyć strategie wykorzystywane w wojsku na zarządzanie w biznesie.

Rejestracja uczestników na: www.akademia-przedsiebiorcy.pl

 

Projekt i wykonanie: www.optinet.pl    

Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego