Logowanie


Zapomniałeś hasło
Nie masz konta? Załóż sobie
 

Zamów biuletyn

 Start arrow Aktualności arrow Konferencja Logistyczna krajów Czwórki Wyszehradzkiej w Budapeszcie
Konferencja Logistyczna krajów Czwórki Wyszehradzkiej w Budapeszcie Drukuj Email

Szanowni Państwo,

Na prośbę Krajowej Izby Gospodarczej w ślad za pismem otrzymanym przez KIG z Węgierskiej Izby Handlowo-Przemysłowej przekazujemy informację o organizowanej Konferencji Logistycznej krajów Czwórki Wyszehradzkiej, która odbędzie się 6 maja 2014 r. w Budapeszcie.

Współpraca wyszehradzka sięga korzeniami czasów wspólnej walki społeczeństw Polski, Czech, Słowacji i Węgier na rzecz przemian demokratycznych. Obecnie jest najskuteczniejszym forum regionalnym w Europie Środkowej. Relacja rozwija się na wielu płaszczyznach, w tym politycznych, parlamentarnych, a ostatnio także gospodarczych.

10 kwietnia 2014 r. podczas spotkania w Budapeszcie prezesi narodowych izb gospodarczych Andrzej Arendarski, Prezes Krajowej Izby Gospodarczej, Petr Kuzel, Prezes Czeskiej Izby Handlowej, Peter Mihók, Prezes Słowackiej Izby Handlowo-Przemysłowej oraz László Parragh, Prezes Węgierskiej Izby Handlowo-Przemysłowej podpisali porozumienie o wzmocnieniu współpracy dla wsparcia współdziałania firm w regionie i zacieśnienia wzajemnych relacji handlowych pomiędzy naszymi krajami.

Zapraszamy do udziału w konferencji.

Program Konferencji

Formularz zgłoszeniowy

 

Projekt i wykonanie: www.optinet.pl    

Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego