Logowanie


Zapomniałeś hasło
Nie masz konta? Załóż sobie
 

Zamów biuletyn

 Start arrow Aktualności arrow Zaproszenie na seminarium dotyczące wyboru Inteligentnych Specjalizacji Pomorza
Zaproszenie na seminarium dotyczące wyboru Inteligentnych Specjalizacji Pomorza Drukuj Email

Szanowni Państwo,

W imieniu Marszałka Województwa Pomorskiego zapraszamy Państwa na seminarium dotyczące wyboru i konkursu na Inteligentne Specjalizacje Pomorza. Spotkanie odbędzie się w dniu 14 maja br. o godz. 12.00 w Sali im. Lecha Bądkowskiego w budynku Urzędu Marszałkowskiego.

Szczegółowy program spotkania znajdą Państwo w załączeniu. Strategia inteligentnej specjalizacji polega na określeniu priorytetów gospodarczych w obszarze B+R+I oraz skupieniu inwestycji na obszarach zapewniających zwiększenie wartości dodanej gospodarki i jej konkurencyjności, które przyniosą wymierne efekty gospodarcze.Wdrażany przez województwo pomorskie, proces wyboru Inteligentnych Specjalizacji Pomorza, jest procesem oddolnym. Proces ten planujemy zakończyć na początku 2015 roku, zaś w latach kolejnych zamierzamy zrealizować kolejne jego edycje.

Rejestracji na wydarzenie można dokonać pod adresem: d.balamonczek@pomorskie.eu

Z powodu ograniczonej liczby miejsc decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby zgłaszające prosimy o podanie imienia, nazwiska uczestnika oraz instytucji, adresu e-mail i telefonu kontaktowego.

Program seminarium

 

Projekt i wykonanie: www.optinet.pl    

Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego