Logowanie


Zapomniałeś hasło
Nie masz konta? Załóż sobie
 

Zamów biuletyn

 Start arrow Aktualności arrow Konkurs na wybór Inteligentnych Specjalizacji Pomorza
Konkurs na wybór Inteligentnych Specjalizacji Pomorza Drukuj Email

Szanowni Państwo.

Pragniemy poinformować, że zgodnie z Uchwałą Nr 475/351/14 Zarządu Województwa Pomorskiego z dnia 13 maja 2014 roku,  w dniu 14 maja br.  został ogłoszony Konkurs na wybór Inteligentnych Specjalizacji Pomorza.

Konkurs na wybór Inteligentnych Specjalizacji Pomorza ma charakter otwarty i skierowany jest zarówno do osób fizycznych, prawnych jak i jednostek organizacyjnych nie posiadających osobowości prawnej, w szczególności ze środowisk biznesowych i naukowych zainteresowanych utworzeniem partnerstwa w celu przystąpienia do konkursu.

Pod hasłem Inteligentnych specjalizacji Pomorza należy rozumieć dziedziny /obszary o dużym potencjale istotne z punktu widzenia rozwoju województwa pomorskiego, które bazują na unikatowych zasobach regionalnych i ich nowatorskiej kombinacji oraz w ramach, których zakłada się m.in. realizację prac badawczo-rozwojowych i przedsięwzięć innowacyjnych, przyczyniających się do rozwoju nowej lub istniejącej specjalizacji gospodarczej oraz mających wpływ na wzrost konkurencyjności województwa pomorskiego w skali krajowej i międzynarodowej.

Aplikacje należy złożyć w:Kancelarii Ogólnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego ul. Okopowa 21/27 80-810 Gdańsk do 31 lipca 2014 roku

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Departamentem Rozwoju Gospodarczego Urzędu Marszałkowskiego:

tel.: 58 32 68 317/712 
e-mail: IS@pomorskie.eu
http://www.pomorskie.eu/pl/drg/inteligentne_specjalizacje/konkurs/ogloszenie_konkursu 

 

Projekt i wykonanie: www.optinet.pl    

Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego