Logowanie


Zapomniałeś hasło
Nie masz konta? Załóż sobie
 

Zamów biuletyn

 Start arrow Aktualności arrow XV Jubileuszowe Walne Zgromadzenie Członków KIGM
XV Jubileuszowe Walne Zgromadzenie Członków KIGM Drukuj Email

Wczoraj tj. 25 czerwca br, w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Gdyni przy ul. Czechosłowackiej 3, w biurowcu „Akwarium” na X piętrze, odbyło się jubileuszowe, XV. Walne Zgromadzenie Członków Krajowej Izby Gospodarki Morskiej.

Obrady otworzyli Przewodniczący Rady KIGM Janusz Jarosiński, Sekretarze Generalny KIGM Jerzy Lewandowski oraz udzielająca gościny tegorocznym obradom - Teresa Kamińska – Prezes Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Na przewodniczącego posiedzenia jednogłośnie wybrano Romana Woźniaka, Prezesa Polskich Linii Oceanicznych.

Następnie zostały przedstawione sprawozdania za rok 2013 z działalności Sekretarza Generalnego oraz finansowe KIGM (Jerzy Lewandowski), sprawozdanie z działalności Rady KIGM (Janusz Jarosiński), oraz Komisji Rewizyjnej (Zbigniew Nowakiewicz – Przewodniczący Komisji Rewizyjnej). Po przyjęciu wymienionych sprawozdań i otrzymaniu przez Radę KIGM absolutorium przedstawiono, rozpatrzono i przyjęto program działania na rok 2014. Uchwalono też budżet KIGM.

W czasie dyskusji przedstawiono najważniejsze tematy jakimi Izba zajmuje się obecnie oraz tematy jakimi Izba powinna się zająć w najbliższym czasie. Podkreślano też m.in. wagę starania się „mówienia jednym głosem” wszystkich organizacji i podmiotów związanych z gospodarką morską na Pomorzu Wschodnim i Zachodnim.

Członkowie Izby wyrazili zadowolenie z działalności KIGM i jej zaangażowanie w sprawy gospodarki morskiej - podobnie jak pani minister Dorota Pyć w swym liście gratulacyjnym do Sekretarza Generalnego KIGM z 18 czerwca br. (odnośnik od listu).  

Krajowa Izba Gospodarki Morskiej w imieniu swych członków dziękuje Pomorskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej oraz Bałtyckiemu Portowi Nowych Technologii za umożliwienie organizacji obrad na X piętrze biurowca „Akwarium", a także za zapewnienie pierwszorzędnych warunków dla odbycia XV Jubileuszowego Walnego Zgromadzenia Członków KIGM.

Fotogaleria WZC 2014

 

 

 

Projekt i wykonanie: www.optinet.pl    

Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego