Logowanie


Zapomniałeś hasło
Nie masz konta? Załóż sobie
 

Zamów biuletyn

 Start arrow Aktualności arrow Misja Gospodarcza do Mauretanii, 12-16.10.2014 r.
Misja Gospodarcza do Mauretanii, 12-16.10.2014 r. Drukuj Email

Szanowni Państwo

W imieniu Krajowej Izby Gospodarczej mamy zaszczyt zaprosić Państwa na misję polskich przedsiębiorców organizowanej przez Krajową Izbę Gospodarczą z okazji oficjalnej wizyty Marszałka Senatu RP Pana Bogdana Borusewicza w MAURETANII, która odbędzie się w dniach 12 – 16 października 2014 roku.

Misja ma charakter wielobranżowy. Jej celem jest kompleksowa prezentacja polskiej oferty eksportowej oraz inwestycyjnej, jak również nawiązanie kontaktów handlowych z potencjalnymi partnerami biznesowymi w Mauretanii.

Mauretania jest od kilku lat obiektem dużego zainteresowania biznesu europejskiego, kanadyjskiego, amerykańskiego i chińskiego, a nawet spółek z Australii z uwagi na wielkie złoża rud żelaza, złota i uranu. W strefie przybrzeżnej Mauretanii odkryto klika lat temu złoża ropy i gazu. Kraj dysponuje też niezwykle rybnymi akwenami i eksportuje duże ilości ryb - zwłaszcza na rynek azjatycki.

W eksporcie z Polski do Mauretanii dominują przetwory ze zbóż, mąki, skrobi lub mleka, wyroby z żeliwa i stali oraz produkty mleczarskie. Współpraca mogłaby dotyczyć również przemysłu stoczniowego, rybołówstwa i przetwórstwa ryb, a także przemysłu zbrojeniowego i budowlanego.

Będziemy zobowiązani za pilne przesłanie wstępnej deklaracji udziału w misji do Mauretanii.

Więcej informacji, zgłoszenia na:

http://kig.pl/znajd-zagranicznego-partnera/misjewyjazdowe/3960.html

Ze względu na przelot samolotem specjalnym, ilość osób w delegacji biznesu jest ograniczona

 

Projekt i wykonanie: www.optinet.pl    

Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego