Logowanie


Zapomniałeś hasło
Nie masz konta? Załóż sobie
 

Zamów biuletyn

 Start arrow Aktualności arrow Posiedzenie Rady Oddziału Pomorskiego
Posiedzenie Rady Oddziału Pomorskiego Drukuj Email

28 listopada br. w siedzibie Szkoły Morskiej w Gdyni o 13.30 odbyło się posiedzenie Rady KIGM Oddziału Pomorskiego, na które oprócz stałych członków Rady Oddziału, zostali zaproszeni reprezentanci firm zrzeszonych w KIGM z terenu działania oddziału. Reprezentowane były m.in. porty i terminale morskie, firmy świadczące usługi „okołoportowe”, armatorzy oraz edukacja morska.

W poszerzonym gronie, korzystając z obecności zaproszonych gości, raz jeszcze przedyskutowano tematy jakie mają być poruszone na spotkaniu z panią minister Dorotą Pyć. Uzupełniono i sprecyzowano pytania oraz wybrano osoby, które w razie potrzeby będą mogły zreferować dany problem podczas spotkania.

Przygotowano również zarys tematyczny spotkań planowanych na przyszły rok z władzami samorządowymi oraz centralnymi. Dyskutowano terminy spotkań.

Została również poruszona sprawa skuteczniejszego lobbingu. Opracowano wstępny zarys planu, który ma doprowadzić do intensyfikacji działań w tej kwestii.

Wysłuchano sprawozdania z bieżącej działalności Oddziału w tym z prac w Komitecie Organizacyjnym Święta Morza, uczestnictwa z ramienia KIGM pana K. Michnala w Projekcie „Marynarz”, którego inicjatorem jest APMAR; zapoznano się z ofertą mającą na celu promocję polskiej gospodarki morskiej poza granicami kraju.

 

Projekt i wykonanie: www.optinet.pl    

Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego