Logowanie


Zapomniałeś hasło
Nie masz konta? Załóż sobie
 

Zamów biuletyn

 Start arrow Aktualności arrow Świateczno-noworoczne spotkanie KIGM
Świateczno-noworoczne spotkanie KIGM Drukuj Email

12 grudnia br. w Restauracji Abrahama w Gdyni odbyło się coroczne spotkanie Świateczno-Noworoczne Krajowej Izby Gospodarki Morskiej w Gdyni. Na spotkanie przyszli przedstawiciele firm i instytucji członkowskich KIGM, Międzynarodowego Sądu Arbitrażowego, Loża KIGM, przedstawiciele zaprzyjaźnionych organizacji i instytucji branżowych oraz sympatycy KIGM i gospodarki morskiej, a także politycy szczebla centralnego oraz regionalnego. Łamiąc się opłatkiem składano sobie najlepsze życzenia w życiu osobistym oraz zawodowym. Miła atmosfera kolacji świątecznej sprzyjała wymianie poglądów, oczekiwań i przewidywań dotyczących poszczególnych przedsiębiorstw i instytucji gospodarki morskiej.

Krajowa Izba Gospodarki Morskiej dziękuje swej firmie członkowskiej - Bałtyckiemu Terminalowi Drobnicowemu Gdynia Sp z o.o. (należącego do grupy kapitałowej OT Logistics SA) za wsparcie przy organizacji i przygotowaniu spotkania.

Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym członkom, sympatykom i przyjaciołom, którzy przyjęli zaproszenie i wzięli udział w spotkaniu świąteczon-noworocznym.KIGM 2014.

Relacja fotograficzna – kliknij tu.

 

Projekt i wykonanie: www.optinet.pl    

Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego