Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego kigm.pl Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/48/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego kigm.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami
Polityka Prywatności/Cookies   
AKCEPTUJĘ
Download Joomla by iPage

Ośrodek Studiów Wschodnich - wizyta w Trójmieście

Opublikowano: czwartek, 09, wrzesień 2021

6 i 7 września 2021 gościła w Trójmieście delegacja Ośrodka Studiów Wschodnich z Warszawy.

Przedstawiciele Ośrodka moderowali konferencje, które odbywały się podczas XIX. edycji Baltexpo – „Inicjatywa Trójmorza – Nowy impuls  rozwoju regionu Europy Środkowej”, Strategie Connectivity Unii Europejskiej i Chin: Konsekwencje dla portów”, „Polska na styku szlaków Europa-Azja”.

6 września delegacja odwiedziła port w Gdańsku. 7 września port w Gdyni. Krajowa Izba Gospodarki Morskiej pomogła w zorganizowaniu spotkań. Delegacji towarzyszył sekretarz generalny KIGM. Podczas spotkania zarówno przedstawiciele OSW jak i KIGM wyrazili zainteresowanie współpracą na płaszczyźnie wymiany informacji dotyczących działalności branży morskiej i transportowo-logistycznej. Rozmawiano również o możliwym zaangażowaniu się i współpracy OSW z KIGM przy wydarzeniach promujących polskie porty na ich zapleczu.