Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego kigm.pl Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/48/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego kigm.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami
Polityka Prywatności/Cookies   
AKCEPTUJĘ
Download Joomla by iPage

Webinar: EIC Accelerator. Szansa dla innowacyjnych MŚP w programie Horyzont Europa

Opublikowano: poniedziałek, 16, listopad 2020

W imieniu Ośrodka Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) zapraszamy wszystkich przedsiębiorców z sektora MŚP na bezpłatne webinarium pn.: „EIC Accelerator. Szansa dla innowacyjnych MŚP w programie Horyzont Europa”, które odbędzie się 23 listopada br. w godz. 11:00- 13:00.

W programie webinarium prowadzący: Marta Kolimaga – menedżer – oraz Natalia Babińska – konsultant – z Crido Business & Innovation Consulting zaprezentują m.in.:

- wprowadzenie, informacje ogólne;
- zasady udziału w konkursie;
- dokumentacja aplikacyjna;
- proces oceny  projektu;
- dlaczego warto wziąć udział i co można zyskać?
- od czego zacząć?

Webinarium jest otwarte i nie wymaga wcześniejszej rejestracji.

Zobacz szczegółowe informacje