Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego kigm.pl Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/48/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego kigm.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami
Polityka Prywatności/Cookies   
AKCEPTUJĘ
Download Joomla by iPage

Zespół ekspertów

Opublikowano: poniedziałek, 15, kwiecień 2019

Zespół Ekspertów KIGM oferuje usługi niezależnych, wysoko wykwalifikowanych, z olbrzymim doświadczeniem Zaprzysiężonych Ekspertów.

Odwołując się do opinii niezależnych Zaprzysiężonych Ekspertów Twoja Firma może uniknąć strat i osiągnąć wymierne korzyści ekonomiczne przy zawieraniu i realizacji kontraktów handlowych.

Zostań ekspertem KIGM!
Warunki przystąpienia do Zespołu Ekspertów KIGM


Osoby zainteresowane przystąpieniem do Zespołu Ekspertów KIGM powinny zapoznać się z Regulaminem Ustanawiania i Działalności Zaprzysiężonych Ekspertów z dnia 5 marca 2004 r. z późniejszymi zmianami – REGULAMIN a następnie wypełnić i przesłać do KIGM następujące dokumenty:
Podanie do KIGM o ustanowienie eksperta

Kwestionariusz osobowy eksperta

Przyrzeczenie eksperta

Podanie

Pełen zestaw dokumentów pobrać klikając na link: docs.zip (10.75 KB)
Kontakt z Zespołem Ekspertów

Zespół Ekspertów KIGM
81-372 Gdynia, ul. Armii Krajowej 24
Zbigniew Nowakiewicz – Przewodniczący Kolegium Ustanawiania Ekspertów
tel. kom. 664 131 330

tel. (0-58) 661 53 75
fax. (0-58) 620 35 54