Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego kigm.pl Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/48/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego kigm.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami
Polityka Prywatności/Cookies   
AKCEPTUJĘ
Download Joomla by iPage

Wsparcia inwestycji B+R - webinar

Opublikowano: poniedziałek, 07, grudzień 2020

 

Data: 15 grudnia 2020 r.

Godzina: 10.00 – 13.00

Formuła: Online, platforma ZOOM - obowiązuje wcześniejsza rejestracja

Temat: Kompleksowy system wsparcia inwestycji B+R – przegląd aktualnie dostępnych możliwości w województwie pomorskim

 

 

Drodzy Innowatorzy!

 

Myślicie o rozwoju swojej firmy bądź ulepszeniu produktów lub usług? Macie już doświadczenie w realizacji projektów badawczych lub dopiero stawiacie pierwsze nieśmiałe kroki w temacie innowacji? Nie ma to znaczenia! Innowacje to różnorodność, wiele dróg i możliwości do sfinansowania swojego pomysłu. Koniec unijnej perspektywy finansowej, nie oznacza braku środków i wsparcia! Dlatego każdego początkującego lub zaawansowanego, małego lub dużego Innowatora już dziś zapraszamy na spotkanie tematyczne organizowane przez Departament Rozwoju Gospodarczego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego.

 

 

Tematem przewodnim spotkania jest prezentacja kompleksowego systemu wsparcia inwestycji B+R w województwie. Posłuchamy jakie możliwości przewidujemy dla podmiotów z obszarów Inteligentnych Specjalizacji Pomorza w ramach projektu Smart Progress bo najciekawsze wydarzenia projektowe są wciąż przed nami! Podpowiemy jak w ogóle zabrać się za realizacje projektów badawczych i jak pozyskać grant na konsultację i weryfikacje swojego pomysłu na innowacyjne przedsięwzięcie, aby jak najbardziej obniżyć jego ryzyko. Poznamy ofertę i możliwości sfinansowania inwestycji za pośrednictwem pożyczek na innowacje lub wejść kapitałowych. To wszystko może wydawać się skomplikowane, ale o tym czy rzeczywiście tak jest przekonamy się słuchając wypowiedzi firmy, która z takiego wsparcia już skorzystała i świetnie sobie radzi! Szczegółowa agenda spotkania dostępna w załączeniu.

 

Obecne warunki epidemiczne pozwalają nam na organizację spotkania tylko w wersji online! Ale przecież to możliwe właśnie dzięki nowoczesnym technologiom! Mamy nadzieję, że już niedługo będziemy mogli ponownie spotykać się osobiście i wymieniać cennymi doświadczeniami!

 

Spotkanie tematyczne jest bezpłatne, obowiązuje jednak wcześniejsza rezerwacja.

 

Formularz rejestracyjny dostępny jest pod adresem:

https://forms.gle/hDiLGQXaJd7dE6gb8

 

Uwaga: Tylko zarejestrowane osoby otrzymają link do spotkania online.

 

Spotkanie tematyczne jest realizowane w ramach projektu pt. „Smart Progress – Animacja rozwoju obszarów Inteligentnych Specjalizacji Pomorza jako element Procesu Przedsiębiorczego Odkrywania”, finansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 Oś Priorytetowa 1. Komercjalizacja wiedzy, Działanie 1.1. Ekspansja przez innowacje, Poddziałanie 1.1.1. Ekspansja przez innowacje – wsparcie dotacyjne.