Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego kigm.pl Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/48/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego kigm.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami
Polityka Prywatności/Cookies   
AKCEPTUJĘ
Download Joomla by iPage

Misja do Wietnamu, 2022

Opublikowano: poniedziałek, 31, październik 2022

Rynki azjatyckie w nowej odsłonie. Misja biznesowa do Wietnamu, listopad 2022

Po blisko dwóch latach izolacji, kraje Azji Południowo-Wschodniej ponownie otwierają swoje granice dla partnerów zagranicznych. Pandemia COVID oraz szybko zmieniająca się sytuacja geopolityczna wywołują poważne zmiany w gospodarce światowej, powodując m.in. reorientację kontaktów biznesowych, zerwanie łańcuchów dostaw i zmianę kierunków współpracy.

Wietnam otworzył się dla ruchu międzynarodowego w marcu tego roku, coraz więcej zagranicznych delegacji biznesowych udaje się do tego kraju w ramach misji gospodarczych, dlatego chcielibyśmy stworzyć Państwu również taką możliwość, proponując udział w biznesowej misji gospodarczej do Wietnamu, która odbędzie się w  listopadzie 2022.

Program misji w Wietnamie przygotowywany jest we współpracy z wieloletnim partnerem Krajowej Izby Gospodarczej, Wietnamską Izbą Przemysłowo – Handlową, Wietnamskim Zagranicznym Biurem PAIH-u w Ho Chi Minh oraz Ambasadą Rzeczypospolitej Polskiej w Hanoi.

W związku z powyższym, zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o informację zwrotną, czy są Państwo zainteresowani podjęciem współpracy na rynku wietnamskim, a tym samym udziałem w proponowanej misji.

W przypadku zainteresowania udziałem, prosimy o wypełnienie ankiety:
https://formularze.kig.pl/pl/2022-11-vietnam/