Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego kigm.pl Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/48/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego kigm.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami
Polityka Prywatności/Cookies   
AKCEPTUJĘ
Download Joomla by iPage

Nagrody honorowe KIGM 2014

Opublikowano: czwartek, 13, czerwiec 2019

Nagrody honorowe KIGM za rok 2013

Bursztynowa Kaczka Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna Sp. z o.o.
Bursztynowe Jajka Euroafrica Services Limited Sp. z o.o.
  Remontowa Shipbuilding S.A.
  Loconi Intermodal S.A.

 

***

22 maja w siedzibie Krajowej Izby Gospodarki Morskiej odbyło się posiedzenie Kapituły nadającej nagrodę i trzy wyróżnienia honorowe – „Bursztynowa Kaczka” i „Bursztynowe Jajko” Krajowej Izby Gospodarki Morskiej za najbardziej spektakularne osiągnięcia w polskiej gospodarce morskiej w roku 2013 przyznane. Kapituła, w skład której wchodzą repezentanci najistotniejszych sektorów gospodarki morskiej w kraju, wybrała spośród 10 zgłoszonych kandydatur. Wyboru dokonano różnicą jednego głosu w poszczególnych kategoriach.

Nagrodę Honorową „Bursztynową Kaczkę” otrzymała:

  • Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna Sp. z o.o. za konsekwentną i owocną rewitalizację terenów przemysłowych po upadłej Stoczni Gdynia SA, które stały się w efekcie działań PSSE, we współpracy z Agencją Rozwoju Przemysłu SA, miejscem produkcji i usług dla innowacyjnych projektów przemysłów offshore i morskiej energetyki wiatrowej o wielomilionowej wartości.

Wyróżnienia honorowe „Bursztynowe Jajko” otrzymali:

  • Euroafrica Services Limited Sp. z o.o.
  • Remontowa Shipbuilding S.A.
  • Loconi Intermodal S.A.

Wręczenie nagrody i wyróżnień honorowych KIGM nastąpi podczas Jubileuszowego XV Spotkania Biznesu Morskiego Wybrzeża Gdańskiego „Wspólna Kaczka” 2014 w piątek, 10 października w hali Gdynia Arena.