Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego kigm.pl Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/48/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego kigm.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami
Polityka Prywatności/Cookies   
AKCEPTUJĘ
Download Joomla by iPage

Rozpoczęcie Roku Jubileuszowego KIGM!!!

Opublikowano: czwartek, 29, czerwiec 2023

 

Wraz z obradami XXIV. Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Członków KIGM (ZWZC) oficjalnie rozpoczęły się obchody Roku Jubileuszowego KIGM.

Za datę powstania Izby przyjęto pierwszy wpis do KRS, który nastąpił 1 lipca 1999 r. 25 lat Izby to także 25-lat polskiego samorządu gospodarczego branży morskiej w Polsce. KIGM jest jedyną organizacją w naszym kraju skupiającą najważniejsze przedsiębiorstwa wszystkich liczących się sektorów branży morskiej oraz firmy działające przy nich i identyfikujące się z tą częścią gospodarki.

 Wydarzenia, które będą uświetniać Jubileusz oraz data kulminacji uroczystości mają zostać zatwierdzone i ogłoszone przez Radę KIGM we wrześniu br. Do tego czasu Członkowie KIGM zostali zaproszeni do zgłaszania swoich propozycji wydarzeń i sposobów obchodzenia uroczystości. Propozycje, które już wpłynęły zostały zaprezentowane na ZWZC, parę nowych zgłoszono z sali.

Wszystkim wydarzeniom, podobnie jak i dzielności KIGM w Roku Jubileuszowym, będzie towarzyszyło logo Jubileuszu, które zostało zaprezentowane na ZWZC. Zaprezentowano logo właściwe oraz logo uproszczone.