Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego kigm.pl Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/48/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego kigm.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami
Polityka Prywatności/Cookies   
AKCEPTUJĘ
Download Joomla by iPage

Nagroda Gospodarcza Prezydenta RP – edycja XXII

Opublikowano: wtorek, 09, lipiec 2024


Kapituła Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP ogłosiła nabór zgłoszeń kandydatów do nagród. To wyróżnienie gospodarcze jest przyznawane raz do roku przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Głównym celem przyznawania nagród jest wsparcie polskich przedsiębiorców i wyróżnienie tych najlepszych.

W tegorocznej XXII. Edycji, zaproszeni do zgłaszania kandydatur – w tym Krajowa Izba Gospodarki Morskiej, mogli zgłaszać kandydatury w pięciu kategoriach głównych:

1. Lider MŚP
2. Narodowy Sukces
3. Międzynarodowy Sukces
4. Odpowiedzialny Biznes;
5. Firma
Oraz dwóch kategoriach specjalnych:
1. Badania i Rozwój
2. STARTUP_PL

KIGM jak w latach ubiegłych została zaproszona przez Kapitułę o przedstawienie kandydatur do Nagrody – zgodnie z Regulaminem - po jednym podmiocie w każdej z kategorii. Termin zgłaszania kandydatów przez Członków KIGM minął 4 lipca br. Do tej edycji XXII. Nagrody zostali zgłoszeni - Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A w kategorii Narodowy Sukces  – „Rekordowe przeładunki 2023” oraz Uniwersytet Morski w kategorii Badania i Rozwój – „Chleb Kapitański”.
Powodzenia, trzymamy kciuki!